chleb ekologiczny czy warto

Czy powinno się czytać tę książkę, żeby zdobyć ziomów? A dlaczego nie miałbyś rozpoznać środka najlepszego zdobywcy kompanów, jakiego kiedy tylko znał glob? Kim jest? Możesz spotkać go następnego dnia na ulicy. Kiedy znajdziesz się w odległości dziesięciu stóp od niego, zainicjuje merdać chwostem. A chleb ekologiczny łódź jeśli capniesz się, ażeby go pogłaskać, omal nie wyskoczy ze karnacje, żeby ci okazać, w jakim stopniu de kocha. I możesz być pewien, że nic się za tym uczuciem nie kryje: nie chce ci nic scedować ani nie chce się za dębie oddać.

Czy kiedy tylko przybyło ci do głowy, że piesek jest jedynym zwierzędem, które nie musi zapracować na własne zachowanie? Kura znosi jajka, prukwa daje mleko, a kanarek musi śpiewać. Pies zarabia na życie dostarczając ci wyłącznie jedno: namiętność. Kiedy miałem pięć latek, chleb dla diabetyków ojdec kupił mi za 15 centów małego rudawego gówniarza. Był on światłem i radością mojego dziedństwa. Każdego popołudnia w przybliżeniu czwartej siadał na gumnu i wlepiał własne niebiańskie oczy w śdeżkę. Skoro tylko podsłuchał mój głos lub odnotował mnie dągnącego za sobą po piachu worek, ciskał się pędem pod górę, ażeby powitać mnie hopsając z uciechy i ujadając w pierwotnym wzruszeniu. Tippy był moim nierozłącznym partyjniakiem przez pięć lat.

Potem nadeszła nieszczęsna noc, której w życiu nie zapomnę. Zginął od szlagu 10 stawek ode mnie. Śmierć Tippy7 ego była zgubą mojego szczeniactwa. Ty nigdy nie czytałeś książek o psychologii, Tippy. Nie musiałeś. Wiedziałeś dzięki któremuś religijnemu popędowi, że chleb bez glutenu więcej kumpli można osiągnięć poprzez dwa miesiące okazując ludziom prawdomówne zaintrygowanie niż przez dwa lata próbując sprawić, aby ludzie zaciekawili się tobą. Niech mi wolno będzie to powtórzyć: Można osiągnięć więcej znajomych w dągu dwóch miesięcy ot tak ciekawiąc się innymi ludźmi niż w ciągu dwóch latek smakując zaintrygować innych ludzi sobą. A aczkolwiek równie niejednokrotnie jak ja spotykasz ludzi, którzy wybierają się przez życie usiłując wszemi środkami oddać na siebie baczność. Z pewnością, to do chrzanu bani prowadzi. Ludzie nie interesują się tobą. Nie interesują się też mną. O każdej porze dnia i nocy ciekawią się jedynie sobą chleb ekologiczny. isania opowiadaB-,Podczas kursu mieliśmy zajęda z redaktorem jednego -x najpoczytniejszych tygodników.

Oznajmił nam wtedy, że spośród tuzinów opowiadań, które codziennie przewijają się poprzez jego biurko, może po przeszukaniu kilku paragrafów przesiać te, których literat kocha ludzi. „Jeśli autor nie lubi ludzi, ludzie nie będą wielbić jego opowiadań" — oznajmił. Ten obeznany redaktor dwukrotnie rozrywał swój wykład, ażeby przeprosić nas za prawienie morałów. „Przemawiam do was jak wasz kaznodzieja. Natomiast pamiętajcie, iż muside interesować się innymi ludźmi, jeśli chcede nawiązać sukces pisząc opowiadania." Jeżeli jest to prawdziwość co do prozy, możesz być pewien, iż jest to dodatkowo prawdziwość w wypadku kontaktów z obrazowymi ludźmi. Spędziłem w porze wieczoru w odzieży Howarda Thurs-Tona, kiedy po raz poprzedni powstawał on na Broad-Wayu. Thurston był niekoronowanym suzerenem ma gików. Poprzez 40 latek podróżował po pełnym kraju tworząc iluzję, dziwiąc widownię i odżegnując jej oddech w piersiach. Za bilety na jego pokazy uiściło więcej niż 60 milionów ludzi, co doniosło mu dochód w wysokości więcej niż 52 milionów baksów.

Zawołałem chleb na zakwasie łódź oligarchę Thurstona, aby zdradził mi sekret własnego sukcesu. Z pewnością nie zawdzięczał go szkole, ponieważ jako niewielki młokos odskoczył z domku i został tułaczem. Podróżował „okazjami", sypiał w stogach szerzona i łaził od domku do lokalu, by zdobyć padnięcie. Czytać nauczył się spoglądając z okien lor na kierunkowskazy. Czy posiadł którąś okazjonalną znajomość co do magii? Nie. Oznajmił mi, że nabazgrano o niej stówki książek i wielu ludzi znało ten temat tak doskonale jak on. Jednakże dwie rzeczy różniły go od innych. Na wstęp, chleb o niskim indeksem glikemicznym potrafił w świetle reflektorów ukazać swoją indywidualność. Był mistrzem. Znał naturę człowieczą.

Wszyściuśko, co robił na scenie — gesty, intonacja, każde uczucie brwi — było dokładnie wyreżyserowane i wyćwiczone, a ruchy miał opracowane co do sekundy. Aczkolwiek mało wiecej informacji tego Thurston naprawdę ciekawił się ludźmi. Zakomunikował mi, że wielu magików stojąc przed publiką uważa w duchu: „Oto jest przede mną hałastra palantów, kupa wałów. Poczynię ich wszystkich w konia." Thurston miał kompletnie inne stanowisko. Wyznał mi, że non stop wychodząc na arenę musztrował sobie: „Jestem zobowiązany tym ludziom, iż przyszli mnie spostrzec. Dzięki nim mogę zyskiwać na życie w całkiem możebny sposób. Dam im z siebie wszyściuśko, na co mnie stać." Powiedział, że przenigdy nie nastąpił przed widownią nie próbując sobie wcześniej: „Kocham moją widownię. Kocham moją publiczność." Błazeńskie? Głupie? Masz niepoważne zdrowy chleb sądzić, co chcesz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “chleb ekologiczny czy warto”

Leave a Reply

Gravatar